Župne obavijesti – 11. kolovoza 2013.

Danas je 19. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 19.00 sati.

U četvrtak slavimo svetkovinu Uznesenja BDM – Veliku Gospu. Svete Mise su po nedjeljnom rasporedu: u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30.

Do rujna nemamo nedjeljne večernje sv. Mise u župnoj crkvi.

Prošle smo se nedjelje oprostili od našega kapelana vlč. Tomislava. Novi kapelan, vlč. Filip Pavlović, predstaviti će se župi i nastupiti na službu u četvrtak, na svetkovinu Velike Gospe.

Naše hodočašće na Trsat planiramo za subotu, 14. rujna 2013. godine. Cijena karte će biti 100 kuna. Hodočasnike ćemo upisivati od iduće nedjelje.

Od katoličkoga tiska danas imate novi dvobroj Glasa Koncila. Glas koncila nam donosi veći broj članaka o Blaženoj Djevici Mariji, vezanih uz svetkovoinu Velike Gospe. Ima i mnoštvo drugih kvalitetnih članaka koje vrijedi pročitati.