Župne obavijesti – 10. studenoga 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

32. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 11.30 sati. Kroz tjedan sv. Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 18.00 sati.

Mise po selima su: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila, Glasnik Srca Isusova i Marijina i Radosnu vijest.  Glas koncila donosi reportažu iz Zagreba gdje je slavljena svečana sv. Misa uz proslavu 350. obljetnice Sveučilišta u Zagrebu. Glas koncila donosi zanimljiv intervju sa španjolskim redateljem Juanom Manuelom Cotelom koji snima filmove vjerske tematike. Prilog Glasa koncila Prilika donosi nam zanimljiv tekst o laganju pod naslovom Jezik lašca dovoljno je jak da ozlijedi.