Župne obavijesti – 10. srpnja 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Tijekom ljeta nemamo sv. Mise u selima kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi. Župni ured ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Od 12. do 16. listopada 2016. organiziramo hodočašće u Boku Kotorsku i Tiranu. Cijena puta je 1500,00 kuna. Za informacije i plan puta možete se javiti u župni ured.

Pripremamo se i za naše hodočašće u Mariju Bistricu koje će biti 06. kolovoza 2016. godine. Od sljedeće nedjelje počinjemo upisivati za hodočašće. Cijena je 50 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam u novome broju donosi fotografije ovogodišnjih mladomisnika. Glas koncila donosi i reportažu iz Đakova gdje je bilo održano svečano Euharistijsko slavlje povodom 50. Đakovačkih vezova. Uz ostale članke Glas koncila donosi i razgovor sa Željkom Rački-Krističć pod naslovom Parafiskalni nameti ubijaju hrvatski opstanak.

ženidbeni navještaj:

Tomislav Bunetić, sin Nikole i Slavice r. Potočki iz Laduča

Zvjezdana Roginić, kći Božidara i Štefice r. Bezjak iz župe sv. Jelene iz Zaboka.

Vjenčanje: 03. rujna 2016. u Zaboku.