Župne obavijesti – 10. siječnja 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati.

Još ovaj tjedan imamo blagoslov obitelji. U ponedjeljak je na rasporedu Ključ, a u utorak završavamo u Prudnicama.

U subotu, 16. siječnja 2015. godine imati ćemo proslavu sv. Antuna Pustinjaka u Prudnicama. Procesija od kapelice sv. Antuna počinje u 18.00 sati, a odmah zatim slijedi sv. Misa.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila, Mali koncil – MAK i Veritas. Glas koncila donosi mnoge aktualnosti iz života Crkve u domovini i svijetu od kojih izdvajam reportažu iz Valencie o susretu mladih u organizaciji braće iz Taize-a. Glas koncila donosi i zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Medijski teror. Glas koncila donosi i razgovor s dr. Daliborom Renićem pod naslovom Sveta godina milosrđa kao godina sakramenta pomirenja.