Župne obavijesti – 10.lipnja 2012.

Deseta je nedjelja kroz godinu. Kroz tjedan mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Sv. Misa u Ključu će biti u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju ovaj petak nema mise.

Sljedeće nedjelje ćemo u našoj župi imati proštenje sv. Vida.

Za taj ćemo se blagdan pripremati kroz tri dana. U četvrtak ćemo nakon večernje mise imati klanjanje.

U petak kada je i blagdan Presvetog Srca Isusova, sv. mise će u župnoj crkvi biti po nedjeljnom rasporedu. Nakon večernje mise će ansambl limenih puhača BC BRASS održati koncert ozbiljne glazbe.

U subotu će sveta misa biti u 19.00 sati, a nakon mise će sastav «Credo credo» izvesti koncert duhovne rock glazbe.

U petak neće biti sv. mise u Laduču, a u nedjelju je po uobičajenom rasporedu u 9.30 sati.

U župnoj crkvi u nedjelju će svete mise biti po nedjeljnom rasporedu, a svečanu sv. misu u 11.00 sati predvodi vlč. mr. Anđelko Košćak, rektor bogoslovije.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila, Veritas i Glasnik sv. Josipa. Uz Glas koncila nam u ovom broju dolazi i mjesečni prilog Prilika. Glas koncila nam donosi reportažu o proslavi Majke Božje od Kamenitih vrata u Zagrebu te reportažu sa Papina pohoda Milanu i 7. svjetskog susreta obitelji pod naslovom Države moraju biti osobito u službi obitelji te mnoge druge zanimljive članke.