Župne obavijesti 10. kolovoza 2014.

1. Danas je 19. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Budući da su Mise po ljetnom rasporedu, nedjeljom nemamo večernje Mise u 19.00 sati u župnoj crkvi.
  2. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.
  3. U petak je svetkovina Uznesenja Marijina – Velika Gospa. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Nema večernje svete mise.
  4. Zahvaljujemo svima Vama koji doprinosite za potrebe Župe. Neka Vas Gospodin nagradi.
  5. Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi mnoštvo zanimljivih članaka u kojem izdvajam intervju s dr. sc. Mandom Svirac, etnologinjom Marija, znak nade i utjehe te razgovor s prof. dr. Alenom Soldom o stanju u hrvatskom ribarstvu pod naslovom «Država šalje hrvatsko ribarstvo u propast» te svjedočanstvo Nade Munjaković iz Soblinca pod naslovom «Moj sin je iznenada progovorio» a ima i mnoštvo drugih vrijednih članaka.

Ženidbeni navještaj:

1.       Kristijan Župančić, sin Stjepana i Milke r. Glušac iz župe Marija Gorica i Jelena Pleić, kći Žarka i Zvjezdane r. Stančin iz župe Marija Gorica   vjenčanje 06. 09. 2014.

1. Duško Prelec, sin Marijana i Anđelke r. Petković iz Brdovca  i Natalia Ninić, kći Branka i Sanje r. Mahin iz Velike Kosnic vjenčanje 29. 08. 2014. Zagreb – Siget