Župne obavijesti – 09. studenoga 2014.

Danas je 32. nedjelja kroz godinu ujedno slavimo blagdan posvete Lateranske bazilike – Majke svih crkava. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 11.00 sati – Dan Laduča. Radnim danom Misa u župnoj crkvi je u 18.00 sati.

Ovaj tjedan ćemo imati sv. Misu u Ključu u srijedu, a u Prigorju u petak u 17.00 sati.

Od danas upisujemo misne nakane za siječanj i veljaču 2015. godine, a onda ćemo nastaviti upisivanje kao i do sada, tri mjeseca unaprijed.

Kreativne radionice održavaju se srijedom u 20.00 sati, susreti za starije ministrante su petkom u 20.00 sati, a za mlađe subotom u 13.00 sati u crkvi. Ciklus kateheza na temu sv. Misa održava se nedjeljom nakon večernje sv. Mise.

U subotu, 15. studenoga 2014. godine idemo na hodočašće u Padovu. Polazak će biti u noći s petka na subotu u 1.00 sat. Obavezno ponesite valjane dokumente.

Od 21. do 26. lipnja 2015. godine želimo organizirati hodočašće u Rim. Svi zainteresirani mogu se javiti u Župni ured kako bi dobili plan puta i ostale informacije.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila. Glas koncila nam donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Imaju li branitelji razloga za prosvjed? Glas koncila nam donosi i drugi dio poruke naših biskupa i dostojanstvu čovjeka. Glas koncila donosi i mnoge druge zanimljive i vrijedne članke.