Župne obavijesti – 09. srpnja 2017.

14. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz srpanj i kolovoz nemamo Mise u selima, kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Župni ured ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Naše hodočaše na Mariju Bistricu ćemo imati 05. kolovoza 2017. godine. Od danas se možete upisati za hodočašće. Cijena prijevoza je 50 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila i Veritas. Glas koncila nam u novome broju donosi fotografije ovogodišnjih mladomisnika. Glas koncila nam donosi i reportažu s Trsata gdje je prosljavena 650. obljetnica dolaska milosne slike Majke Božje. Uz ostale zanimljive članke Glas koncila donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Politika ne smije trovati.

ženidbeni navještaj:

Dražen Sertić, sin Marka i Irene r. Matus iz župe sv. Obitelji iz Slavonskoga Broda            i

Marija Dretar, kći Davora i Mladenke r. Divić iz Prigorja Brdovečkog.

Vjenčanje: 02. rujna 2017. u župi Majke Božje Kraljice Hrvata, Sljeme.

Josip Matić, sin Mate i Ilke r. Aračić iz Zdenaca Brdovečkih

Andrea Gašparić, kći Ivana i Marjane r. Cipek iz župe sv. Petra iz Zaprešića.

Vjenčanje: 19. kolovoza 2017. u župi sv. Petra u Zaprešiću.

Arion Mihovil Velija, sin Feredina i Mare r. Ljubičić iz Prudnica

Ivana Laljak, kći Duška i Gordane r. Vnuk iz Prudnica.

Vjenčanje: 01. rujna 2017.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *