Župne obavijesti – 09.prosinca 2012.

Danas je 2. nedjelja došašća. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan su Mise u župnoj crkvi svaki dan ujutro u 6.00 sati – zornice.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu u 17.00 sati, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

U petak, 14. prosinca obilazit ćemo starije i nemoćne. Molimo Vas da nam do četvrtka javite ukoliko imate starijih i nemoćnih kako bismo ih obišli i ispovijedili.

U subotu, 15. prosinca imati ćemo božićnu ispovijed. Kratka priprema za ispovijed počinje u 14.00 sati, a nakon nje slijedi ispovijed u župnoj crkvi. Ispovijed u Laduču započinje oko 15.30 kada završimo u župnoj crkvi.

Od danas pa do sljedeće nedjelje skupljati ćemo namirnice za naš župni Caritas kako bismo pomogli najpotrebnijima u našoj župi. Nekvarljive namirnice možete donijeti kroz tjedan u župni ured ili sljedeće nedjelje u kuću kraj crkve. Isto tako sljedeće nedjelje moći ćete dati novčani prilog za potrebite.

Utorkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće imamo susrete Biblijsko–molitvene grupe.

Susreti za ministrante će se opet održavati nakon blagoslova obitelji.

U sakristiji možete nabaviti dvanaestlisne i jednolisne kalendare.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila i Veritas. Glas koncila nam među ostalim člancima donosi članak pod naslovom Povijesnim Očenašem završio Domovinski rat, to je razgovor s Josipom Klemmom, organizatorom molitve za naše generale na Trgu bana Jelačića.Zanimljiv i koristan je također prilog pod naslovom Odredi si vrijeme za molitvu te mnogi drugi zanimljivi članci.