Župne obavijesti – 09. listopada 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Mise u selima su u Prigorju u utorak, a u Ključu u srijedu u 18.00 sati. Ovaj petak u Drenju nećemo imati sv. Misu.

U mjesecu smo listopadu, mjesecu krunice. Nastojmo izmoliti krunicu barem kroz ovaj mjesec. U našoj župnoj crkvi krunicu molimo svaki dan prije Mise.

Vlč. Marko, župni vikar, poziva mlade na susret za mlade – srednjoškolce, studente i radničku mladež – petkom u 20.30 sati u kući kraj župne crkve.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila, Mali koncil – MAK i Glasnik srca Isusova i Marijina. Glas koncila nam donosi reportažu iz Marije Bistrice s jubilejskog hodočašća svećenika Zagrebačke metropolije. Glas koncila nam donosi i reportažu s Papina pohoda Gruziji i Azerbajdžanu. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ženidbeni navještaj:

Matija Hren, sin Željka i Štefice r. Gorupec iz Ključa Brdovečkog

Dragica Štok, kći Mije i Slavice r. Dokša iz župe Kraljevec na Sutli.

Vjenčanje: 15. listopada 2016. u župi Kraljevec na Sutli.

Marin Bošnjak, sin Vinka i Jelice r. Antunović iz Zagreba

Ivana Baković, kći Marijana i Ivanke r. Brtan iz Brdovca.

Vjenčanje: 15. listopada 2016. u župi sv. Petra u Zaprešiću.

Domagoj Pušić, sin Marijana i Milenek r. Mihok iz župe Marija Gorica

Natalija Raženj, kći Vladimira i Dragice r. Antolić iz Drenja Brdovečkog.

Vjenčanje: 29. listopada 2016.