Župne obavijesti – 09. kolovoza 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Tijekom ljeta, nedjeljom nema nedjeljne sv. Mise u župnoj crkvi navečer u 19.00 sati.

Župni ured ima ljetno radno vrijeme svakoga radnoga dana od 17.00 do 18.00 sati.

U subotu je svetkovina Uznesenja Blažene Djevice Marije – Velika Gospa. Sv. Mise ćemo imati po nedjeljnom rasporedu. U župnoj crkvu u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Naše hodočašće na Trsat planiramo u subotu 12. rujna 2015. godine. Od sljedeće nedjelje ćete se moći prijaviti za hodočašće.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Novi broj Glas koncila donosi nam reportažu sa posvete crkve Gospe Velikoga Hrvatskoga Krsnoga Zavjeta u Kninu. Glas koncila donosi i članak pod naslovom Plemenski “mudraci” i srbijanska ironija o tome kako se tijekom povijesti u medijima nastojalo bl. Alojzija Stepinca prikazati kao krvoločnoga zločinca. Mnogi od tih novinara i sada su aktivni u našim medijima. Glas koncila donosi i mnoštvo drugih vrijednih članaka.