Župne obavijesti – 08. svibnja 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz tjedan sv. Mise u selima su u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje slavi se svetkovina Duhova. Mise su po nedjeljnom rasporedu.

Molitveni vijenac kraljice obitelji organizira hodočašće u Mariju Bistricu 21. svibnja 2016. godine. Prijaviti se možete gđi. Sanji na broj telefona napisan na oglasu u oglasnom ormariću.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika Tko ugrožava pluralnost. Novi broj Glasa koncila donosi Papinu poruku uz 50. svjetski dan sredstava društvene komunikacije te zanimljiv intervju sa novinarkom Ivanom Petrović i mnoge druge zanimljive i vrijedne članke.