Župne obavijesti – 08. studenoga 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan su sv. Mise svakoga dana u 18.00 sati.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Sljedeće nedjelje ćemo proslaviti Dan Laduča. Procesija od križa kreće u 10.30 sati, a nakon procesije će biti sv. Misa u kapeli.

Od sljedeće nedjelje počinjemo upisivati misne nakane za siječanj i veljaču 2016. godine.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila i Mali koncil – MAK. Glas koncila nam donosi reportažu iz prihvatnog centra za izbjeglice u Slavonskome Brodu gdje su volonteri Caritasa od prvoga dana uključeni u pomoć izbjeglicama iako nitko od naših medija to ne govori. Glas koncila donosi uz druge zanimljive članke intervju sa dr. Budislavom Vukasom, profesorom s Pravnoga fakulteta u Rijeci o potrebi jačanja pravne države.