Župne obavijesti – 08. srpnja 2018.

14. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Pripremamo se za naše hodočašće na Mariju Bistricu koje će biti 04. kolovoza 2018. godine. Od sljedeće nedjelje ćete se moći prijaviti za hodočašće i preuzeti kartu. Cijena prijevoza je 50 kuna.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Novi Glas koncila nam donosi fotografije i podatke o 68 novih svećenika koji su ove godine zaređeni u Hrvatskoj. Glas koncila nam donosi i zanimljiv komentar urednika pod naslovom Spoznaja na „periferiji“ u kojem urednik govori o tome kako bi predstavnici vlasti trebali izaći i među ljude, na „periferiju“ i tada bi vidjeli stvarno stanje u društvu. Glas koncila donosi i mnoge druge zanimljivosti iz domovine i svijeta.

ženidbeni navještaj:

Marinko Vugrin, sin Josipa i Božice r. Sluga iz Zdenaca Brdovečkih

Ružica Križanac, kći Bože i Janje r. Ćorković iz Zdenaca Brdovečkih.

Vjenčanje: 16. rujna 2018. u župi sv. Mihaela arkanđela, Kalje.

Dario Vulić, sin Vlade i Cvite r. Brtan iz Laduča

Danijela Zbukvić, kći Zlatka i Janje r. Baotić iz Javorja.

Vjenčanje: 25. kolovoza 2018.

Celestin Ćurić, sin Branka i Damirke r. Pavić iz župe Bezgrešnog Srca Marijina, Zagreb, Jordanovac

Antonia Gelo, kći Zvonka i Anđelke r. Niče iz Šibica.

Vjenčanje: 04. kolovoza 2018. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.