Župne obavijesti – 08.srpnja 2012.

Danas je 14. nedjelja kroz godinu.

Svete mise su u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Sljedeće nedjelje mise ćemo imati po ljetnom nedjeljnom rasporedu u župnoj crkvi u 8.00, 11.00, a u Laduču u 9.30 sati.

Do mjeseca rujna nema nedjeljne večernje sv. mise u župnoj crkvi.

Naše hodočašće na Mariju Bistricu biti će 04. kolovoza 2012.god. Cijena prijevoza autobusom je 50 kuna. U župnom uredu možete uplatiti za put i uzeti kartu. Prijave primamo do 25. srpnja 2012.god.

Hrvatsko zahvalno hodočašće u Rim u Godini vjere održati će se od 04. studenog do 09. studenog ove godine. Cijena hodočašća iznosi 2.500 kuna. Prijave ćemo primati od početka rujna. Zadnji rok prijave je 01. listopada. Plan hodočašća nalazi se na oglasnoj ploči.

Župni ured ima ljetno radno vrijeme. Od ponedjeljka do petka od 17.30. do 18.30 sati.Oni kojima to vrijeme ne odgovara, a imaju potrebu nešto obaviti u župnom uredu, mogu se telefonski dogovoriti sa dežurnim svećenikom za koji drugi termin.

Zahvaljujemo svima Vama koji doprinosite za potrebe župe. Neka Vas Gospodin nagradi. Vama koji odlazite na godišnje odmore želimo da vam odmor bude za duh i tijelo okrepljujuć.

Od katoličkog tiska stigao je novi broj Glasa koncila,Veritas i Vjesnik biskupa Langa. Glas koncila nam među ostalim zanimljivim člancima donosi zanimljivo pismo jednog čitatelja pod naslovom » Je li hrvatski jezik ponovo u opasnosti? «.Glas koncila nam donosi fotografije ovogodišnjih mladomisnika iz cijele Hrvatske, sjetimo se svih njih u svojim molitvama.