Župne obavijesti – 08. siječnja 2017.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 7.30 sati do petka, a u subotu ćemo imati misu navečer u 18.00 sati.

Blagoslov obitelji ovaj tjedan ćemo obavljati po raporedu kako je objavljen u župnom listiću. Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer je to molitva za Vašu obitelj.

Najavljujemo da će susret Hrvatske katoličke mladeži biti ove godine u Vukovaru, 29. i 30. travnja 2017. godine. Zainteresirani za odlazak na susret mogu se za informacije i prijavu javiti vlč. Marku, župnom vikaru.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila i Mali koncil – MAK. Glas koncila nam donosi intervju s g. Romanom Leljakom koji je snimio film Huda jama, a sada priprema film o poslijeratnom logoru u Jasenovcu. Glas koncila nam donosi i reportažu sa predstavljanja knjige dr. Robina Harrisa o bl. Alojziju Stepincu. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.