Župne obavijesti – 08. listopada 2017.

27. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise po selima su po redovitom rasporedu: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje ćemo u Ključu proslaviti Terezinsku nedjelju. Sv. Misa će biti u 17.00 sati. Svi ste pozvani.

14. listopada 2017. godine će se održati Hodočašće slovenskih i hrvatskih vjernika u Stičnu u Sloveniji. Budući da se javilo samo desetak hodočasnika nećemo organizirati autobus.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila, Mali koncil – MAK, Veritas i Glasnik Srca Isusova i Marijina. Glas koncila nam donosi reportažu iz Varaždina gdje je proslavljena 20. obljetnica uspostave biskupije. Glas koncila donosi razgovor sa gđom. Biljanom Šego pod naslovom Koliko društvo mari za obitelj umrloga hrvatskog branitelja. Glas koncila nam donosi i zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Javni ugriz umjesto produbljenja odnosa, komentar je reakcija na izjave koje je dao partijarh Irinej prošle nedjelje prigodom ustoličenja šibenskoga episkopa.

ženidbeni navještaj:

Ivan Pernar, sin Ivana i Mirjane r. Kosmat iz Šibica

Ana Baća, kći Josipa i Dragice r. Ledinski iz Šibica.

Vjenčanje: 28. listopada 2017.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *