Župne obavijesti – 07. srpnja 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

14. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan sv. Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz tjedan nemamo sv. Mise u selima kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Župni ured ima od sutra ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Naše hodočašće na Mariju Bistricu planiramo za 03. kolovoza 2019. godine. Od sljedeće nedjelje ćete se moći upisati za hodočašće i preuzeti kartu.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila, Veritas i Glasnik Srca Isusova i Marijina. Glas koncila nam donosi reportažu iz Splita gdje održan godišnji susret hrvatskih misionara. Zanimljiv je i komentar glavnog urednik pod naslovom Političari se odrekli hrvatskog jezika. Posebnost prvog srpanjskog broja Glasa Koncila svojevrsni je album „Naši mladomisnici“ s fotografijama 66 novozaređenih svećenika Crkve u Hrvata. Uz sve to Glas koncila donosi i mnogo drugih zanimljivosti iz života Crkve.