Župne obavijesti – 07. srpnja 2013.

Danas je 14. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Od danas imamo Mise po ljetnom rasporedu, tako da nemamo nedjeljne večernje Mise u 19h u župnoj crkvi.

Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Kroz mjesec srpanj i kolovoz nećemo imati mise po selima.

Također župni ured ima ljetno radno vrijeme od 17.30 do 18.30 sati.

Od danas primamo prijave za naše hodočašće na Mariju Bistricu. Na hodočašće idemo u subotu, 03. kolovoza. Polazak je u 6.00 sati od Harmice, a od 6.30 ispred crkve u Brdovcu. Cijena je 50 kuna. Prilikom prijave, molim i uplatu.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi mnoštvo zanimljivih članaka. Između ostalog istaknuo bih uistinu zanimljiv i vrijedan intervju sa mons. Đurom Hranićem, novim đakovačko-osječkim nadbiskupom; zanimljiv je i članak o izjavi Komisije HBK-e «Iustitia et pax» pod naslovom ”Zar Vlada želi prikrivati zločine i zločince?”; također možete vidjeti sve naše ovogodišnje mladomisnike….