Župne obavijesti – 07. lipnja 2020.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

PRESVETO TROJSTVO

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima još nećemo imati.

U četvrak slavimo svetkovinu Tijelova. Sv. Mise ćemo imati po nedjeljnom rasporedu, u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Zbog pridržavanja epidemioloških mjera nećemo imati Tijelovsku procesiju nego ćemo nakon večernje sv. Mise imati klanjanje.

Pripremamo se za proslavu našega župnoga zaštitnika sv. Vida koju ćemo imati na sam dan 15. lipnja. Svete Mise će biti u 8.00, 11.00 te svečana pjevana Misa u 19.00 sati. Za župni blagdan ćemo se pripremati i kroz tri dana, u petak, subotu i nejelju prije Mise ćemo moliti krunicu i Litanije sv. Vida.

Za sve što trebate u župnom uredu molimo Vas da se javite najprije telefonom ili elektroničkom poštom.

Priliku za ispovijed imate svakoga dana, osim nedjeljom, od 18.00 – 18.45 sati u kući kraj crkve. Molimo Vas da po mogućnosti imate masku za dolazak na ispovijed.

Molimo Vas da se pridržavate epidemioloških mjera i socijalne distance.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila, Mali koncil – MAK, Veritas i Glasnik Srca Isusova i Marijina. Uz Glas koncila dolazi prilog Prilika čija je glavna tema Je li uspjela škola na daljinu. Glas koncila donosi i reportažu sa Mise za domovinu uz Dan državnosti te reportažu s proslave zaštitnice Zagreba Majke Božje od Kamenitih vrata. Glas koncila donosi i mnoge druge aktualnosti iz života Crkve u Domovini i svijetu.

ženidbeni navještaj:

Domagoj Bunčić, sin Ante i Brankice r. Štefan iz Šibica

Matea Prce, kći Mate i Katarine r. Glavina iz župe sv. Petra i Pavla iz Mostara.

Vjenčanje: 26. lipnja 2020. u Mostaru