Župne obavijesti – 03. srpnja 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Tijekom ljeta nemamo sv. Mise u selima kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Od sutra župni ured ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Od 12. do 16. listopada 2016. organiziramo hodočašće u Boku Kotorsku i Tiranu. Cijena puta je 1500,00 kuna. Za informacije i plan puta možete se javiti u župni ured.

Pripremamo se i za naše hodočašće u Mariju Bistricu koje će biti 06. kolovoza 2016. godine. Od sredine srpnja upisivati ćemo za hodočašaće.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila i Veritas. Glas koncila nam donosi reportaže s Misa za domovinu koje su se održavale na Dan državnosti, te nam donosi i cjelovitu propovijed kard. Josipa Bozanića u kojoj je istaknuo: Tko god ide protiv Stepinčeva lika ide protiv Boga. Glas koncila donosi i reportažu s Papina pohoda Armeniji te mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ženidbeni navještaj:

Šimo Mrvelj, sin Dragana i Ane r. Sitnik iz Brdovca

Ana Matić, kći Josipa i Marice r. Pavlović iz Javorja.

Vjenčanje: 20. kolovoza 2016