Župne obavijesti – 06.svibnja 2012.

Danas je peta vazmena nedjelja.

Svete mise su u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

Kroz tjedan mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati, a u četvrtak nakon mise imamo klanjanje.

Sveta misa u Ključu će biti u srijedu u 18.00 sati, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

U subotu će u našoj župi biti Krizma. Sveta misa će biti u 11.00 sati, zbog toga u subotu nema večernje svete mise. Krizmanici će se kroz tri dana duhovnim programom pripremati za Krizmu. U srijedu i četvrtak u 20.00 sati, a u petak u 19.45 sati.

Roditeljski sastanak za roditelje prvopričesnika održat će se u utorak u 19.30 sati, nakon večernje mise. Pozivamo roditelje da se odazovu na ovaj sastanak kako bi dogovorili sve potrebno za Svetu pričest.

Susreti za mlade održavaju se petkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

Susreti za ministrante održavaju se subotom nakon večernje mise.

02. lipnja 2012.g. Marijina legija hodočasti Majci Božjoj Trsatskoj. Poziva svoje pomoćne članove a i ostale vjernike na hodočašće. Okvirna cijena karte iznosi 100,00 kn. Zainteresirani se mogu javiti Marijinim legionarima, na telefone navedene na oglasnoj ploči. Prijaviti se možete do 20. svibnja 2012.g.

Od katoličkog tiska stigao je novi broj Glasa koncila, Mali koncil – MAK i Glasnik bl. Alojzija Stepinca. Uz Glas koncila u ovome broju dobivate i CD sa festivala duhovne glazbe Bonofest.