Župne obavijesti – 06. siječnja 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

BOGOJAVLJENJE – SV- TRI KRALJA

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan sv. Mise u župnoj crkvi su do petka svaki dan u 7.30 sati, a u subotu je misa navečer u 18.00 sati.

Blagoslov obitelji ovaj tjedan ćemo obavljati po raporedu kako je objavljen u župnom listiću. Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer je to molitva za Vašu obitelj.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila i Mali koncil – MAK. Uz Glas koncila nam dolazi mjesečni prilog Prilika čija je glavna tema Diskriminira li molitva u školi. Glas koncila na donosi reportaže s proslave Božića diljem domovine. Glas koncila nam donosi reportažu iz Vatikana gdje je papa Franjo u božićnom vremenu naglašavao kako je obitelj blago koje treba čuvati, a donosi i nam i poruku pape Franje uz Svjetski dan mira.