Župne obavijesti – 06. siječnja 2013.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 7.30 sati. Radnim danom nemamo večernje sv. Mise.

Blagoslov obitelji ovaj tjedan ćemo obavljati prema rasporedu kako je objavljen u župnoim listiću. Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer je to molitva za Vašu obitelj.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila. Glas koncila nam među ostalim zanimljivim člancima donosi Homiliju kardinala Bozanića s Božićne mise o kojoj su se raspisali mediji koji su naveli da kardinal napada Vladu (homiliju možete pročitati cijelu). Zanimljiv je također intervju sa Marijanom Petir članicom Odbora za za ljudska prava i prava nacionalnih manjima pod naslovom Totalitarističku politiku u Hrvatskoj podržavaju mediji, te mnogi drugi zanimiljivi članci.