Župne obavijesti – 06. rujna 2020.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

23. NEDJELJA KROZ GODINU

U ponedjeljak slavimo sv. Marka Križevčanina, a u utorak Rođenje Blažene Djevice Marije – Mala Gospa.

Svete mise u župnoj crkvi su u 8:00, 11:00 i 19:00, a u Laduču u 9:30 . Kroz tjedan mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19:00 sati.

Od idućeg tjedna počinjemo s misama u kapelama. Po slijedećem rasporedu: utorkom u Prigorju, u srijedu u Ključu a u petak u Drenju u 18 sati.

Župni ured radit će od utorka do petka ujutro od 9:00 – 10:00 i popodne od 17:00 – 18:00. Ponedjeljkom neće raditi župni ured. Za hitne potrebe možete se javiti telefonom.

Roditeljski sastanak za prvopričesnike koji nisu bili na Prvoj pričesti u lipnju bit će u srijedu nakon večernje svete mise u crkvi. Krizmu ćemo imati 17. listopada. Točan datum ćemo znati kad nam Nadbiskupski duhovni stol potvrdi termin.

Idući tjedan u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću održava se zaručnički tečaj od ponedjeljka 7. do petka 11. rujna u 20 sati.

Hodočašće mladi Zagrebačke nadbiskupije u Mariju Bistricu održat će se u subotu i nedjelju 12. i 13. rujna 2020. Zainteresirani mladi neka se jave u župni ured.

Zahvaljujemo članovima obiteljske zajednice koji su u subotu pomogli u čišćenju podruma.