Župne obavijesti – 06. kolovoza 2017.

PREOBRAŽENJE GOSPODINOVO

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz srpanj i kolovoz nemamo Mise u selima, kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi nekoliko članaka uz Dan pobjede kojega smo proslavili jučer. Glas koncila nam donosi i zanimljiv intervju s dr. Irenom Burić pod naslovom Učitelje frustrira učestalo uvođenje promjena kozmetičke naravi. Novi broj glasa koncila uz ostale zanimljive članke donosi komentar glavnoga urednika pod naslovom Borba za hrvatski ideal nije gotova..