Župne obavijesti – 05. travnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati, a u Ključu u 17.00 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Sutra na Uskrsni ponedjeljak sv. Mise su u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Sutra nema večernje sv. Mise.

Kroz tjedan sv. Misa u Ključu će biti u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.
Zahvaljujemo svima koji su se na bilo koji način uključili da bi nam ovo sveto trodnevlje prošlo svečano i u pobožnosti: đakonu, pjevačima, čitačima, ministrantima, zvonarima i onima koji su očistili crkvu da nam bude uredna i čista.

Od katoličkoga tiska danas imate Uskrsni broj Glasa koncila, Mali koncil – MAK i Glasnik Srca Isusova. Glas koncila nam donosi više članaka koji su posvećeni Uskrsu kao i uskrsne čestitke naših nadbiskupa i biskupa. Posebno izdvajamo čestitku kardinala Josipa Bozanića na koju su se već ovih dana okomili neki mediji. Ima i mnogo drugih i zanimljivih članaka.