Župne obavijesti – 05. svibnja 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

3. USKRSNA NEDJELJA

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati. U četvrtak nakon Mise imamo Euharistisjko klanjanje.

Mise u selima kroz ovaj tjedan su: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje pod Misom u 11.00 sati u župnoj crkvi ćemo imati slavlje Prve sv. Pričesti. Ove godine imamo 99 prvopričesnika. Preporučimo ih u molitvi Gospodinu.

Molitveni vijenac Kraljice obitelji organizira hodočašće u svetište Majke Božje Bistričke 18. svibnja 2019. godine. Za informaciju i prijave možete se obratiti gđi. Sanji na telefon napisan na oglasu u oglasnom ormariću.

Molimo one koji su se prijavili za hodočašće u Lurd da plate do punoga iznosa troškove puta te da dostave broj osobne ili putovnice ako to još nisu učinili.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila i Glasnik Srca Isusova i Mariina. Glas koncila nam donosi reportažu s 40. festivala duhovne glazbe – „Uskrsfesta“.  Novi broj Glasa koncila nam donosi reportažu s oproštajne Mise apostolskog nuncija. Uz ostale vrijedne i zanimlive članke Glas koncila donosi zanimljiv komentar glavnoga urednika pdo naslovom Iznevjereni interesi i Hrvatske i EU-a.