Župne obavijesti – 05. studenoga 2017.

31. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 18.00 sati.

Mise po selima su po redovitom rasporedu: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Sutra, 06. studenoga, se slavi sv. Leonard pa ćemo sutra u čast sv. Leonardu imati Misu u Laduču u 17.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila, Mali koncil – MAK, Veritas i Glasnik Srca Isusova i Marijina. Glas koncila nam donosi reportažu iz Zagreba s pohoda državnoga tajnika Svete Stolice kard. Parolina. Glas koncila nam donosi i zanimljiv kometar glavnoga urednika pod naslovom U znaku bl. Alojzija Stepinca, u kojemu se glavni urednik također osvrće na posjet kard. Parolina i na ono što je on rekao o bl. Alojziju Stepincu. Glas koncila donosi i mnogo drugih aktualnosti iz života Crkve u domovini i svijetu.

ženidbeni navještaj:

Matija Marcel Vučetić, sin Marcela i Kristine r. Kerep iz Brdovca

Mirela Katarina Škunca, kći Ivana Radoslava i Jadranke Ane r. Živoder iz Brdovca.

Vjenčanje: 25. studenoga 2017. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *