Župne obavijesti – 05. srpnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Tijekom ljeta, nedjeljom nema nedjeljne sv. Mise u župnoj crkvi navečer u 19.00 sati.

Župni ured ima ljetno radno vrijeme svakoga radnoga dana od 17.00 do 18.00 sati.

Naše hodočašće Majci Božjoj bistričkoj imati ćemo u subotu 01. kolovoza. Od sljedeće nedjelje se možete prijaviti i rezervirati kartu za autobus. Cijena je 50 kuna.

Vama koji odlazite na godišnji odmor želimo da se lijepo odmorite i obnovite svoje snage.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila, Veritas i Glasnik Srca Isusova. Glas koncila nam donosi reportaže iz naših biskupija s proslave mise za Domovinu prigodom Dana državnosti. Glas koncila u novome broju donosi fotografije svih ovogodišnjih mladomisnika. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

Goran Malkoč, sin Ivana i Lidije r. Tkalčić iz župe Šenkovca
Ivana Pratljačić, kći Ivana i Marije r. Balukčić iz Ključa Brdovečkog.
Vjenčanje: 25. rujna 2015.