Župne obavijesti – 05. siječnja 2014.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 7.30 sati.

Radnim danom nemamo večernje sv. Mise.

Sutra, u ponedjeljak, na blagdan Bogojavljenja ili sv. Tri Kralja sv. Mise su po nedjeljnom rasporedu u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati.

U župnoj crkvi pod Misom u 8.00 sati i u Laduču pod Misom ćemo imati blagoslov vode.

Blagoslov obitelji ovaj tjedan ćemo obavljati raporedu kako je objavljen u župnom listiću. Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer je to molitva za Vašu obitelj.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila, Mali koncil – MAK i Veritas. Glas koncila nam među ostalim zanimljivim člancima donosi Poruku pape Franje uz 47. svjetski dan mira. Glas koncila nam donosi zanimljivo svjedočanstvo Ivane Bešker koja je kao 10 godišnjakinja prošla logor pod naslovom: Ja sam svoje probleme predala Bogu. Ima i mnoštvo drugih zanimljivih članaka koje vrijedi pročitati.