Župne obavijesti – 05. ožujka 2017.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati.

Mise u selima su: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu u 17.00 sati, a u Drenju ovaj petak nećemo imati sv. Misu zbog hodočašća u katedralu.

Kroz Korizmu ćemo petkom i nedjeljom prije večernje Mise imati pobožnost Križnoga puta. Križni put počinje u 17.30 sati. Križni put u Laduču je nedjeljom prije sv. Mise s početkom u 9.00 sati.

U petak, 10. ožujka 2016. godine ćemo imati dekanatsko hodočašće u Zagrebačku katedralu. U 17.30 sati će biti Križni put, a u 18.00 sv. Misa. Imamo još mjesta pa se možete prijaviti za hodočašće. Cijena je 20 kuna. Autobus će poći s Harmice u 15.30 sati i pokupiti hodočasnike po selima, a onda u 16.00 sati krećemo zajedno od Župne crkve.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila, Mali koncil – MAK, Glasnik Srca Isusova i Marijina i Veritas. Glas koncila nam donosi poruku pape Franje uz ovogodišnju korizmu. Glas koncila nam donosi izvještaj s Drugoga zasjedanja Sinode koje je bilo prošli vikend. Glas koncila donosi i nekoliko članaka o potrebi demografske obnove u Hrvatskoj te mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ženidbeni navještaj:

Bernard Čeko, sin Ante i Kate r. Mijatović iz Brdovca

Ana Lebo, kći Mire i Ljubice r. Perković iz Brdovca.

Vjenčanje: 21. travnja 2017.

Ivan Brkljača, sin Zorana i Štefice r. Puklin iz Šibica

Nikolina Bošnjak, kći Zvonka i Jelenke r. Relota iz Šibica.

Vjenčanje: 20. svibnja 2017. u župi sv. Marka u Zagrebu.