Župne obavijesti – 05. kolovoza 2018.

1. 18. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Novi broj Glasa koncila posvećen je Danu pobjede i domovinske zahvalnosti te Danu hrvatskih branitelja koji se slave danas. Glas koncila donosi i zanimljiv intervju s mr. Mirkom Ćosićem pod naslovom Mjesto rođenja Hrvatske izvire iz Stepinčeve sudbine. Uz preminuće pjevača Olivera Dragojevića Glas koncila donosi tekst pod naslovom Milost dosljednosti. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.