Župne obavijesti – 04. studenoga 2012.

Danas je 31. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 11.00 sati.

Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati, a u četvrtak nakon Mise imamo klanjanje.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu u 17.00 sati, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Danas se slavi Dan Laduča. Procesija kreće u 10.30 od raspela kod glavne ceste, a odmah nakon procesije slijedi sv. Misa.

Od utorka počinjemo susrete Biblijsko – molitvene grupe. Pozivamo sve koji žele o Bibliji razmišljati, razgovarati te je upoznavati da dođu na susrete koji će se održavati utorkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

Od ovoga tjedna započinjemo i sa susretima za ministrante. Prvi susret će biti u subotu u 10.00 sati u crkvi. Ministranti i koji bi željeli biti ministranti dođite!

Susreti za mlade održavaju se redovito petkom u 20.00 sati u dvorani kraj župne kuće.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila. Glas koncila nam donosi zanimljiv intervju sa prof. dr.  Ivicom Ragužem pod naslovom «Svatko može postati ‘pravi čovjek’ u Bogu». Glas koncila nam također prenosi reakciju Sisačkog biskupa Vlade Košića na promjenu imena mjesta Gvozd u Vrginmost, te mnoge druge zamimljive članke.