Župne obavijesti – 04. siječnja 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 7.30 sati. Radnim danom nemamo večernje sv. Mise.

U utorak, na blagdan Bogojavljenja ili sv. Tri Kralja sv. Mise su po nedjeljnom rasporedu u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. U župnoj crkvi pod Misom u 8.00 sati i u Laduču pod Misom ćemo imati blagoslov vode.

Blagoslov obitelji ovaj tjedan ćemo obavljati raporedu kako je objavljen u župnom listiću. Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer je to molitva za Vašu obitelj.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila. Glas koncila donosi izvještaj o posjetu kardinala braniteljima u šatoru u Savskoj pod naslovom Vaša služba neizmjerno je važna. Glas koncila donosi i zanimljiv komentar glavnoga urednika pod naslovom Izborne spoznaje i poruke. Glas koncila uz druge zanimljive članke donosi i kratki pregled u životu i djelovanju Crkve u Hrvatskoj kroz proteklu 2014. godinu.