Župne obavijesti – 03. veljače 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

4. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 18.00 sati. U četvrtak nakon sv. Mise imamo redovito klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.

Mise po selima su po uobičajenom rasporedu: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak 17.00 sati.

Od ovoga tjedna počinjemo i vjeronauk za kandidate za sv. Potrdu. Vjeronauk je po uobičajenom rasporedu.

Sljedeće nedjelje ćemo imati goste u našoj župi. To će biti ženska klapa Ćakulone koja će pjevati na Misi u 11.00 sati u župnoj crkvi.

Od katoličkog tiska imamo novi broj Glasa koncila, Mali koncil – MAK, Glasnik Srca Isusova i Marijina i Veritas. Glas koncila nam donosi prouku biskupa Mate Uznića uz ovogodišnji Dan života te još nekoliko drugih tekstova o Danu života. Glas koncila nam donosi i reportažu iz Paname gdje se Papa susreo s mladima na 34. Svjetskom danu mladih. Glas koncila nam donosi potresni članak pod naslovom Ja sam nanjnesretnija žena na svijetu – to je svjedočanstvo žene koja je učinila devet abortusa. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.