Župne obavijesti – 03. travnja 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Sutra se liturgijski slavi blagdan Blagovijesti.  Sv. Misa u župnoj crkvi će biti u 19.00 sati.

Kroz tjedan sv. Mise u selima su u Prigorju u utorak, Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje će gosti na misama biti članovi zajednice Izvor Božje ljubavi – Cenacolo. Oni će kratko predstaviti svoj rad.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila, Mali koncil – MAK, Glasnik Srca Isusova i Veritas. Glas koncila nam donosi više članaka o proslavi Uskrsa u domovini i svijetu. Glas koncila nam donosi i uskrsnu propovijed kardinala Josipa Bozanića, na koju su se okomili mnogi mediji, a vrijedi je pročitati i vidjeti iz prve ruke o čemu je kardinal govorio. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ :

Milan Dumančić, sin Ivana i Ivke r. Dumančić iz Brdovca

Maria Mrvelj, kći Dragana i Ankice r. Sitnik iz Brdovca.

Vjenčanje: 23. travnja 2016. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.

Robert Valenčak, sin Srećka i Gordane r. Dubravec iz Drenja Brdovečkog

Ružica Lovrić, kći Josipa i Radojke r. Grgić iz Prigorja Brdovečkog.

Vjenčanje: 23. travnja 2016.

Filip Bartula, sin Vjekoslava i Katice r. Knežević iz Zdenaca Brdovečkih

Suzana Blažević, kći Ivice i Dragice r. Leovac iz Brdovca.

Vjenčanje: 12. kolovoza 2016.

Ivan Majsak, sin Mije i Ane r. Krčel iz župe sv. Jurja u Pušći

Petra Tomičić, kći Ivice i Ankice r. Kušnjačić iz Šenkovca.

Vjenčanje: 16. travnja 2016.