Župne obavijesti – 03. siječnja 2016.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 7.30 sati. Radnim danom nemamo večernje sv. Mise.

U srijedu, na blagdan Bogojavljenja ili sv. Tri Kralja sv. Mise su po nedjeljnom rasporedu u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. U župnoj crkvi pod Misom u 8.00 sati i u Laduču pod Misom ćemo imati blagoslov vode.

Blagoslov obitelji ovaj tjedan ćemo obavljati po raporedu kako je objavljen u župnom listiću (pročitati iz listića). Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer je to molitva za Vašu obitelj.

Najavljujemo da će slavlje sakramenta sv. Potvrde u našoj župi biti u subotu, 30. travnja 2016. godine u 11.00 sati, a slavlje sakramenta Prve sv. Pričesti u nedjelju, 08. svibnja 2016. godine u 11.00 sati.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila i Veritas. Glas koncila donosi reportaže sa proslave Božića diljem naše domovine. Glas koncila nam donosi i poruku pape Franje uz Dan mira. Glas koncila uz ostale vrijedne članke donosi zanimljiv intervju s dr. Ivom Tolić pod naslovom Najveće je pitanje u znanosti: kako funkcionira živa stanica?