Župne obavijesti – 03. rujna 2017.

22. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Još ovaj tjedan nećemo imati Mise u selima.

Župni ured ima od sutra radno vrijeme od 9.00 – 10.00 i od 16.00 – 17.45 sati.

U petak se slavi blagdan Rođenja BDM. Sv. Misu ćemo imati u Župnoj crkvi u 19.00 sati.

Sljedeće nedjelje proslaviti ćemo Dan Brdovca. Svečana sv. Misa će biti u 11.00 sati, a u 10.30 sati ćemo imati procesiju od kapelice sv. Ivana kraj Općine. Pozivamo Vas da se priključite i procesiji.

S. Antonija poziva djecu iz zbora Plamenčići da dođu na prvu probu koja će se održati u subotu u 9.00 sati u kući kraj crkve kako bi se pripremili za misu Zaziova Duha Svetoga za početak školske godine.

Naše hodočašće na Trsat imati ćemo u subotu, 16. rujna 2017. godine. Od danas  se možete prijaviti za hodočašće i pruzeti kartu. Cijena hodočašća je 100 kuna.

09. i 10. rujna održati će se Hodočašće mladih Zagrebačke nadbiskupije u Mariju Bistricu. Mladi zainteresirani za hodočašće mogu se za prijavu i informacije obratiti vlč. Marku, župnom vikaru ili župnim animatorima mladih.

Od katoličkoga tiska danas imamo Glas koncila. Glas koncila, Mali koncil – MAK i Veritas. Glas koncila nam donosi Imenovanja, premjšetaje i razriješenja svećenika u Zagrebačkoj nadbiskupiji. Glas koncila donosi i reportažu o proslavi 70. obljetnice mučeništva bl. Miroslava Bulešića. Glas koncila uz ostale članke donosi i nekoliko članaka vezanih uz početak nove školske godine.

ženidbeni navještaj:

Kristijan Vranaričić, sin Stjepana i Marije r. Bogatirov iz Šibica

Ana Topić, kći Tomislava i Vesne r. Zlatar iz Zaprešića.

Vjenčanje: 16. rujna 2017. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.

Hrvoje Lukačević, sin Zvonimira i Kate r. Pavić iz Javorja

Silvija Topić, kći Dominika i Anice r. Meseljević iz župe sv. Petra i Pavla, Osijek.

Vjenčanje: 23. rujna 2017. u Osijeku

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *