Župne obavijesti – 02. srpnja 2017.

13. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Od ovoga tjedna kroz srpanj i kolovoz nemamo Mise u selima, kao ni nedjeljnu večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Od sutra, kroz srpanj i kolovoz, Župni ured ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Prošle nedjelje u našoj župi je bio gost p. Tomislav Mesić, misionar iz Tanzanije. U donacijama se za njega skupilo oko 10.600,00 kuna, pa p. Mesić od srca zahvaljuje.

Pripremamo se i za naše hodočaše na Mariju Bistricu. Hodočašće ćemo imati 05. kolovoza 2017. godine. Od sljedeće nedjelje ćete se moći upisati za hodočašće.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila i časopis Marija. Glas koncila nam donosi reportažu iz Zagreba gdje je papinski nuncij Alessandro d’Errico imao oproštajnu misu jer odlazi na službu nuncija u Libiju i Maltu. Glas koncila nam također donosi reportažu s mise za domovinu te kardinalovu propovijed. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *