Župne obavijesti 02. rujna 2018.

22. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Od ovoga tjedna imamo i Mise po selima i to po uobičajenom rasporedu, u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u Petak u 18.00 sati.

Župni ured od ovoga tjedna ima radno vrijeme, radnim danom od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.45 sati.

U subotu se slavi blagdan Male Gospe. Misa će biti u župnoj crkvi u 19.00 sati.

Sljedeće nedjelje, 09. rujna 2018. godine proslaviti ćemo Dan Brdovca. Procesija kreće u 10.45 sati od kapelice Sv. Tri Kralja kraj župne kuće, a po dolasku u crkvu će biti sv. Misa. Svi ste pozvani.

S. Antonija poziva članove dječjega zbora Plamenčići na probu koja će se održati u subotu, 08. rujna od 10.00 do 11.00 sati u kući kraj crkve kako bi se pripremili za Misu zaziva Duha Svetoga za početak školske godine koja će biti 16. rujna.

Naše hodočašće na Trsat imati ćemo u subotu, 15. rujna 2018. godine. I danas se možete upisiati za hodočašće i preuzeti kartu. Cijena hodočašća je 100 kuna.

08. i 09. rujna 2018. godine održati će se Hodočašće mladih Zagrebačke nadbiskupije u Mariju Bistricu. Mladi zainteresirani za hodočašće mogu se još danas prijaviti vlč. Marku, župnom vikaru ili Antoniji Okun, župnoj animatorici.

Od katoličkoga tiska imamo Glas koncila. Glas koncila nam donosi reportažu iz Irske sa Svjetskog susreta obitelji. Glas koncila nam donosi i poruku nadbiskupa Đure Hranića uz početak školske godine. Glas koncila donosi i mnogo drugih vrijednih i zanimljivih članaka.

Ženidbeni navještaj:

Vinko Rucner, sin Zlatka i Dubravke r. Jagošić iz Brdovca

Romana Bačić, kći Tončija i Pauline r. Vrenko iz Brdovca.

Vjenčanje: 15. rujna 2018. u župi Pohoda BDM, Marija Gorica.

Goran Mikan, sin Krune i Vlatke r. Ključarić iz Javorja

Kristina Kunjas, kći Stanka i Zvjezdane r. Bengez iz Drenja Brdovečkog.

Vjenčanje: 06. listopada 2018.

Ivan Mađerić, sin Milivoja i Marine r. Storjak iz Zdenaca Brdovečkih

Ana Zavalić, kći Mire i Marije r. Tucaković iz župe Marije Kraljice apostola, Zaprešić.

Vjenčanje: 22. rujna 2018. u župi MKA, Zaprešić.