Župne obavijesti – 02. kolovoza 2020.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

18. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Mise u selima nećemo imati do jeseni.

Nedjeljom nemamo večernju sv. Misu u župnoj crkvi.

Za sve što trebate u župnom uredu molimo Vas da se javite najprije telefonom ili elektroničkom poštom. Župni ured ima ljetno radno vrijeme, radnim danom od 17.00 – 18.00 sati.

Priliku za ispovijed imate petkom od 18.00 – 18.45 sati u kući kraj crkve. Za ostale dane, ispovijed je po dogovoru. Molimo Vas da imate masku za dolazak na ispovijed.

Molimo Vas da se pridržavate epidemioloških mjera i socijalne distance.

Odlukom našega župnik vlč. Ivan Gretić i župni vikar vlč. Majk Rušec razrješuju se službi u našoj župi, te će se 23. kolovoza 2020. godine oprostiti od naše župe. Upraviteljem župe je imenovan vlč. Danijel Hačko, a župnim vikarom vlč. Matija Novački. Oni će se župi predstaviti 30. kolovoza 2020. godine.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila donosi reportažu s Kupresa gdje je održan Treći obiteljski dan u Bosni i Hercegovini. Uz dan pobjede i domovinske zahvalnosti Glas koncila donosi svjedočanstvo jednoga hrvatskog branitelja pod naslovom Bog u svakom iskušenju daruje i slobodu.

ženidbeni navještaj:

Endi Štrbac, sin Mirka i Zorice r. Štrbac iz Zdenaca Brdovečkih

Ivona Tolić, kći Joze i Ljiljane r. Vidak iz Zdenaca Brdovečkih.

Vjenčanje: 11. rujna 2020.