Župne obavijesti – 02. kolovoza 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00 i 11.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi će biti svaki dan u 19.00 sati.

Tijekom ljeta, nedjeljom nema nedjeljne sv. Mise u župnoj crkvi navečer u 19.00 sati.

Župni ured ima ljetno radno vrijeme svakoga radnoga dana od 17.00 do 18.00 sati.

U srijedu slavimo dan pobjede i domovinske zahvalnosti. Sv. Misa će biti navečer u 19.00 sati.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa koncila. Novi broj Glas koncila donosi nam zanimljiv intervju sa snimateljem Petrom Malbašom pod naslovom Naši su heroji osloboditelji poniženi i obezvrijeđeni. Uz ostale zanimljive članke Glas koncila donosi izjavu komisije HBK «Iustitia et Pax» pod naslovom Granični spor prepustiti Međunarodnom sudu UN-a u Hagu.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ:

Pavo Šarić, sin Nikole i Ljubice r. Suša iz Zdenaca Brdovečkih
Mirna Strikinac, kći Ivice i Irene r. Ravlić iz župe Sesvete.
Vjenčanje: 28. kolovoza 2015. u župi Sesvete.

Vladimir Jančič, sin Slavka i Biserke r. Rožić iz Zagreba
Kristina Bilogrević, kći Drage i Luce r. Kalinić iz Zdenaca Brdovečkih.
Vjenčanje: 28. kolovoza 2015. u župi Marije Kraljice apostola u Zaprešiću.