Župne obavijesti – 01. studenoga 2015.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan su sv. Mise svakoga dana u 18.00 sati.

Sv. Misa u Ključu je u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Sutra je Dušni san – spomen svih vjernih mrtvih. Sv. Misa u župnoj crkvi je navečer u 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. U Laduču će nakon mise biti blagoslov groblja.

Sljedeće nedjelje smo trebali proslaviti Dan Laduča, no budući da su izbori Dan Laduča ćemo prolaviti za dva tjedna 15. studneoga 2015. godine.

Zahvaljujemo g. Geli, g. Deviću, g. Kegalju, g. Bunčiću i g. Mejdandžiću koji su u srijedu orezivali i uređivali živicu oko župne kuće.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila u novome broju donosi razmišljanje o svetkovini Svih svetih i Dušnome danu. Glas koncila donosi zanimljiv intervju s admiralom Davorom Domazetom Lošom o izbjegličkoj krizi. Glas koncila donosi reportažu o završetku Sinode o obitelji i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.