Župne obavijesti – 01. siječnja 2017.

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 11.00 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 7.30 sati. Radnim danom nemamo večernje sv. Mise.

U petak, na blagdan Bogojavljenja ili sv. Tri Kralja sv. Mise su po nedjeljnom rasporedu u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. U župnoj crkvi pod Misom u 8.00 sati i u Laduču ćemo imati blagoslov vode.

Blagoslov obitelji ovaj tjedan ćemo obavljati raporedu kako je objavljen u župnom listiću (pročitati iz listića). Bilo bi lijepo kada bi obitelj toga dana bila na okupu, jer je to molitva za Vašu obitelj.

Najavljujemo da će slavlje sakramenta sv. Potvrde u našoj župi biti 01. svibnja 2017. godine u 11.00 sati, a slavlje sakramenta Prve sv. Pričesti 07. svibnja 2016. godine u 11.00 sati.

Od katoličkog tiska imate Glas koncila i Glasnik Srca Isusova i Marijina. Glas koncila je prošle nedjelje izašao kao božićni dvobroj. U Glasu koncila ima više članka s božićnom tematikom, pa ako si niste uzeli imamo još nekoliko brojeva.