Župne obavijesti – 01. rujna 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

22. NEDJELJA KROZ GODINU

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan sv. Mise u župnoj crkvi radnim danom su u 19.00 sati.

Kroz tjedan nemamo sv. Mise u selima.

Župni ured još ovaj tjedan ima radno vrijeme radnim danom od 17.00 do 18.00 sati.

Sljedeće nedjelje se slavi blagdan Male Gospe, a ujedno ćemo proslaviti i Dan Brdovca. Procesija kreće od kapelice sv. Tri Kralja kraj župne kuće u 10.30 sati, a u 11.00 sati ćemo imati sv. Misu u župnoj crkvi. Pridružimo se procesiji da u procesiji ne idu zbor i župnik sami.

Naše hodočašće na Trsat imati ćemo u subotu, 14. rujna 2019. godine. I danas se možete upisati za hodočašće i preuzeti kartu. Cijena hodočašća je 100 kuna.

Hodočašće mladih naše Nadbiskupije u Nacionalno svetište Majke Božje bistričke biti će 7. i 8. rujna 2019. godine. Mladi zainteresirani za hodočašće mogu se još danas našemu župnom vikaru vlč. Majku ili animatorici Antoniji Okun.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila nam donosi reportažu iz Gračana gdje su pokopane 294 eksuhumirane žrtve komunističke represije, a o čemu nam mediji nisu ovih dana donijeli vijest. Glas koncila nam donosi i poruku nadbiskupa Đure Hranića uz početak nove školske godine. Uz ostale zanimljive članke prilog Prilika donosi tekst pod naslovom Treba li uvijek žuriti k liječniku.