Župne obavijesti – 01. rujna 2013.

Danas je 22. nedjelja kroz godinu. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8.00, 11.00 i 19.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan Mise u župnoj crkvi su svaki dan u 19.00 sati.

Župni ured još kroz ovaj tjedan ima radno vrijeme poslije podne od 17.30 – 18.30 sati.

Sljedeće nedjelje ćemo imati zaziv Duha Svetoga za početak školske godine. Pozivamo svu školsku djecu na misu u 11.00 sati kako bismo uz pomoć i zaštitu Duha Svetoga započeli novu školsku godinu.

Naše hodočašće na Trsat biti će u subotu, 14. rujna 2013. godine. Cijena karte je 100 kuna. Upisujemo treći autobus, pa svi koji želite poći na hodočašće upišite se što prije kako ne bi mjesta bila zauzeta. Upisati se možete nakon mise u sakristiji ili u Župnom uredu u uredovno vrijeme.

Hodočašće mladih na Mariju Bistricu biti će 07. i 08. rujna 2013. godine. Svi mladi koji su zainteresirani za hodočašće neka se najkasnije do sutra ujutro prijave u župni ured ili župnom vikaru vlč. Filipu kako bismo mogli u suradnji s Uredom za pastoral mladih organizirati prijevoz.

Od katoličkoga tiska danas imate novi broj Glasa Koncila. Glas koncila nam donosi reportažu o danima mučeništva novoga hrvatskoga blaženika Miroslava Bulešića. Glas koncila donosi također poruku nadbiskupa Đure Hranića za početak nove školske godine te mnoge druge članke koje vrijedi pročitati.