Župne obavijesti – 01. prosinca 2019.

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je dsc02703.jpg

1. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Danas su sv. Mise u župnoj crkvi u 8.00, 11.00 i 18.00 sati, a u Laduču u 9.30 sati. Kroz tjedan sv. Mise u župnoj crkvi radnim danom su ujutro u 6.00 sati, zornice.

Mise po selima su: u Prigorju u utorak, u Ključu u srijedu, a u Drenju u petak u 17.00 sati.

Danas, sa prvom nedjeljom došašća započinjemo vrijeme naše pripreme za blagdan Božića. Kroz došašće ćemo, kao pripremu za Božić, svakoga dana osim nedjeljom, imati mise zornice.

Najavljujemo da ćemo našu župnu Božićnu ispovijed imati u subotu, 21. prosinca 2019. godine, pa si planirajmo taj dan kako bismo se ispovijedili i tako svoje srce pripremili za slavlje Božića.

Sljedeće nedjelje pod misom u 11.00 sati ćemo imati predstavljanje naših kandidata za sakramenat Prve sv. Pričesti.

Od katoličkoga tiska danas imamo novi broj Glasa koncila. Glas koncila donosi reportažu iz Varaždina gdje je prošle nedjelje za varaždinskoga biskupa zaređen mons. Bože Radoš. Novi broj Glasa koncila donosi i reportažu s Papina pohoda Tajlandu i Japanu. Uz početak došašća Glas koncila donosi razmišljanje na temu enciklike „U nadi je spas“ pod naslovom Došašće je vrijeme nade. Glas koncila donosi i mnoge druge vrijedne i zanimljive članke.