Uvođenje novog upravitelja župe u službu

U nedjelju, 30. kolovoza 2020. godine, na svetoj misi u 11 sati predstavljen je novi upravitelj župe vlč. Danijel Hačko, te novi župni vikar vlč. Matija Novački.

Na početku misnog slavlja preč. Marko Kovač,  biskupski vikar za vjernike laike u Zagrebačkoj nadbiskupiji te moderator Nadbiskupskoga duhovnog stola, predvodio je obred uvođenja novog upravitelja župe.

Nakon pozdravnog govora, preč. Marko predstavio je životopis novoimenovanog upravitelja župe te pročitao dekret Nadbiskupa o razrješenju, odnosno imenovanju te potaknuo sve nazočne vjernike na istinsku molitvu i suradnju.

Nakon ispovijesti vjere položio je prisegu te tekstove istih potpisao zajedno sa dva svjedoka, vjernika laika iz obiteljske zajednice.

vlč. Danijel Hačko, upravitelj župe

vlč. Matija Novački, župni vikar