Mise u vrijeme pandemije COVID-19

Poštovani vjernici župe sv. Vida mučenika u Brdovcu!
U vrijeme trajanja pandemije COVID-19 i u vrijeme kada su na snazi Odredbe biskupa Hrvatske biskupske konferencije u vezi sa sprečavanjem širenja bolesti COVID-19, naša će župna crkva biti otvorena za osobnu molitvu nedjeljom od 8.30 – 12 sati i od 16-18.00 sati, a radnim danom od 16.00 do 18.00 sati.
Molimo Vas da pri dolasku u crkvu poštujete sve odredbe u vezi sa sprečavanjem širenja bolesti COVID-19.
Isto tako Vas obavještavamo da će župnik i župni vikar svakoga dana u određeno vrijeme prikazati sv. Misu u našoj župnoj crkvi, bez pristutsva vjernika, a Vi se dragi vjernici, u svojim domovima i obiteljima, u duhu povežite u molitvi.
Neka ovo teško vrijeme za sve nas bude vrijeme kada ćemo upravo obiteljskom molitvom, dobrim djelima, postom i pokorom svoja srca još više povezati s Gospodinom kako bismo iz ovoga izašli jači u svojoj vjeri. Vjerujem da je ovo jedna velika žrtva za sve nas, ali ta će žrtva sigurno uroditi i velikim plodom. Isus nas uvijek hrabri: Ne bojte se!

Srdačno Vas pozdravljamo i za Vas molimo, u Duhu Svetome povezani,
vlč. Majk Rušec, župni vikar